foto1
Pałac w Kikole
foto1
Skwer w centrum Kikoła
foto1
Bieg Kikolski
foto1
Ścieżki nad jeziorem w Kikole
foto1
Scena nad jeziorem w Kikole
Tel. +48 500 837 986
okgk@kikol.plStrona Urzędu Gminy w Kikole

Strona Urzędu Gminy w Kikole www.kikol.pl

Czytaj Więcej

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Kikół

Czytaj Więcej

Galeria

Zdjęcia z imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Kikół

Czytaj Więcej

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej Ośrodka Kultury Gminy Kikół

Czytaj Więcej

Klauzula informacyjna RODO

OŚWIADCZENIE w sprawie przetwarzania danych osobowych Facebook OKGK

OŚWIADCZENIE w sprawie przetwarzania danych osobowych Facebook Biblioteka

Raport o stanie zapewniania dostepności podmiotu publicznego OKGK

Pogoda

Zegar

Język Strony

enfrdeitptrues

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

konkurs koledy 2020 llllll

Konkurs Kolęd i Pastorałek fot. UG Kikół
 

Za nami pierwszy Konkurs Kolęd i Pastorałek on-line w Kikole.Jest nam niezmiernie miło, że pomimo sposobu przeprowadzenia konkursu zgłosiło się tak wielu uczestników, by móc zaprezentować swój talent do śpiewania, ale także przypomnieć nam najpiękniejsze kolędy, jakie śpiewane są podczas Świąt Bożego Narodzenia. Gratulujemy odwagi i dziękujemy za poświęcony czas.
Nie było łatwo podjąć decyzję co do wyboru najlepiej zaśpiewanej kolędy, każdy z uczestników pięknie wykonał przygotowany utwór. Jednak musieliśmy podjąć decyzję i wyłonić najlepszych wśród najlepszych.
W kategorii wiekowej od 3 do 6 lat Komisja postanowiła, że nagrodzeni zostają wszyscy uczestnicy. Jednogłośnie postanowiono, że Kornelia Sybilska, Julia Cachnij oraz Joanna Lisiecka zajmują pierwsze miejsce. Natomiast Weronika Lewandowska otrzyma dyplom i upominek za chęć udział w konkursie.
W kategorii dzieci od 7 do 10 lat postanowiono, że pierwsze miejsce zajmuję Kacper Lisiecki, który wykonał kolędę Przybieżeli do Betlejem Pasterze, grając na Ksylofonie. Pozostali uczestnicy Gabriela Wachowska, Zuzanna Słumska, Seweryn Lewandowski oraz Łukasz Siedlecki wyśpiewali sobie drugie miejsce na podium.
W kategorii 10 do 15 lat Komisja przyznała następujące miejsca: Pierwsze miejsce Wiktor Krakowski natomiast drugie miejsce przypadło Fabianowi Znanieckiemu.
Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcą. Na naszych laureatów czekają nagrody rzeczowe. Z uwagi na panują pandemię, nagrody zostaną wręczone w ustalonym terminie z organizatorem Konkursu.
Jeszcze raz gratulujemy naszym uzdolnionym wokalistą, życzymy Wam oraz Waszym rodzinom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni wasze serca spokojem i radością.

Menu Strony